Телефон +381 64 / 800 1898
Е-пошта spc.prodavnica@gmail.com
+381 64 / 800 1898 spc.prodavnica@gmail.com
 
Е-продавница
Почетна Е-продавница Престони крст, дрвени, дуборез

Престони крст, дрвени, дуборез

13.800,00 рсд

Престони крст, дрвени, дуборез, 14 х 38 центиметара

Шифра производа: prestoni-krst-0015 Категорија:

Опис

  • Престони крст, дрвени, дуборез
  • Димензије: 14 х 38 центиметара

Додатне информације

Тежина 324 г
Шифра производа

Димензије