Телефон +381 64 / 800 1898
Е-пошта spc.prodavnica@gmail.com
+381 64 / 800 1898 spc.prodavnica@gmail.com
 
Е-продавница
Почетна Е-продавница Престони крст, дрвени, дуборез

Престони крст, дрвени, дуборез

5.200,00 рсд

Престони крст, дрвени, дуборез, 12.5 х 35 центиметара

Шифра производа: prestoni-krst-0016 Категорија:

Опис

  • Престони крст, дрвени, дуборез
  • Димензије: 12.5 х 35 центиметара

Додатне информације

Тежина 344 г
Шифра производа

Димензије