Телефон +381 64 / 800 1898
Е-пошта spc.prodavnica@gmail.com
+381 64 / 800 1898 spc.prodavnica@gmail.com
 
Е-продавница
Почетна Е-продавница Кадионица затворена, месингана, златна боја

Кадионица затворена, месингана, златна боја

1.050,00 рсд

Кадионица затворена, месингана, златна боја, 9 х 16 центиметара

Шифра производа: kadionica-0033 Категорија:

Опис

Кадионица затворена, месингана, златна боја

Димензије 9 х 16 центиметара

Додатне информације

Тежина 158 г
Шифра производа

Димензије