Телефон +381 64 / 800 1898
Е-пошта spc.prodavnica@gmail.com
+381 64 / 800 1898 spc.prodavnica@gmail.com
 
Е-продавница
Почетна Е-продавница Света Ангелина српска (20,25)

Света Ангелина српска (20,25)

15.600,00 рсд

Иконописана икона Света Ангелина српска, 20 х 25 центиметара. Осликана темпером на липовој дасци, подлога златни листићи

Шифра производа: ikonopisana-0862 Категорија:

Опис

  • Ручно осликана икона Света Ангелина српска
  • Димензије су 20 х 25 центиметара
  • Осликана темпером на липовој дасци, подлога златни листићи

Додатне информације

Тежина 911 г
Шифра производа

Димензије