Телефон +381 64 / 800 1898
Е-пошта spc.prodavnica@gmail.com
+381 64 / 800 1898 spc.prodavnica@gmail.com
 
Е-продавница
Почетна Е-продавница Дарохранилица позлата и сребро

Дарохранилица позлата и сребро

32.000,00 рсд

Дарохранилица позлата и сребро

Шифра производа: darohranilica-0012 Категорија:

Опис

  • Дарохранилица, позлата и сребро
  • Димензије су 17 х 17 центиметара основа, висина је 45 центиметара

Додатне информације

Тежина 1000 г
Шифра производа

Димензије